Basen OlkuszW Olkuszu znajduje się Ośrodek Sportowo - Wypoczynkowy "Czarna Góra" z nowoczesnym zespołem basenów. Kompleks obejmuje także zespół brodzików dla dzieci oraz zjeżdżalnię i „rwącą rzekę”. Do dyspozycji odwiedzających są także boiska do piłki siatkowej i koszykówki oraz pole do minigolfa i plac zabaw. Na terenie ośrodka znajduje się boisko do piłki nożnej oraz korty tenisowe. Ośrodek „Czarna Góra” mieści się przy ul. 29 Listopada 12 B. Jest czynny od 13.06 do 31.08, w godz. 09.00 - 19.00.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu, ul. Wiejska 1a, tel. 32 6494490, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Szczegółowe informacje: www.mosir.olkusz.pl