Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Olkusz,

w związku ze zbliżającym się terminem zakończenia  prac nad projektem zagospodarowania terenu tzw. "Dolinki" na Osiedlu Młodych zapraszam wszystkich zainteresowanych tematem Mieszkańców Miasta i Gminy Olkusz na spotkanie na którym zostanie zaprezentowany końcowy projekt zagospodarowania.

Będzie to ostania szansa na zapoznanie się z projektem przed jego ostatecznym zatwierdzeniem.

Wypracowana koncepcja pozwoli - w miarę dostępnych środków finansowych oraz podejmowanych inicjatyw mieszkańców, np. w ramach Budżetu Obywatelskiego - w sposób usystematyzowany rozwijać kulturalno-rekreacyjny charakter „Dolinki”.

Spotkanie kończące konsultacje społeczne w sprawie zagospodarowania "Dolinki" odbędzie w Urzędzie Miasta i Gminy Olkusz w dniu 28.09.2016r. o godzinie 17:00.