Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Chcesz aktywnie spędzić ostatnią niedzielę września w towarzystwie olimpijczyków? Zapisz się na Rodzinny Rajd Rowerowy „Rowerem po zdrowie”!

Rekreacyjna impreza odbędzie się 29 września na olkuskim rynku. O godz. 14.00. uczestnicy rajdu wy-ruszą przez ul. Żuradzką i ul. Mazaniec do Bukowna. Po krótkim postoju przy Domu Turysty „Tramp” tą samą trasą wrócą do Olkusza. Gośćmi specjalnymi imprezy będą olimpijczycy Mieczysław Nowicki i Tadeusz Mytnik. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat z autografami kolarzy oraz pamiątkowy znaczek, a na najlepszych rowerzystów czekają nagrody.

Zapisy online ruszą 23 września na www.sp.olkusz.pl i www.mosir.olkusz.pl i potrwają do 27 września. Zainteresowani udziałem w rajdzie mogą również zapisać się w dniu rajdu na rynku od godz. 12.30.

Na wydarzenie zapraszają: Fundacja „Zatrzymać Czas”, Starosta Olkuski Bogumił Sobczyk i Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Roman Piaśnik. Patronat Honorowy sprawuje Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Jacek Osuch. Partnerami wydarzenia są MOSiR Olkusz oraz MOSiR Bukowno.