Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz

przedłuża termin składania prac w Konkursie dla mieszkańców Miasta i Gminy Olkusz

na plakat o tematyce „EKO-nomiczny dom”.

Celem konkursu jest wyróżnienie ciekawych prac przedstawiających zastosowane, w budynkach mieszkalnych, rozwiązania oszczędzające wodę I energię, wykorzystujące energię odnawialną, ekologiczne formy ogrzewania itp. – uwiecznionych i przesłanych przez uczestników konkursu w formie plakatu w wersji elektronicznej,  wraz z krótkim opisem.

Uczestnicy konkursu mogą przesłać prace konkursowe do dnia 22.11.2019 r. do godz. 15:00 na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., w formatach PDF i JPG o wysokiej rozdzielczości lub na nośniku elektronicznym, na płycie CD lub DVD. Pliki muszą dopuszczać możliwość zmiany skali i proporcji obrazu bez utraty jakości.

Dla laureatów konkursu przewidziano wysokie nagrody pieniężne (1000zł, 800zł i 600 zł.).

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Olkusz /bez względu na wiek/ - do wzięcia udziału w konkursie.

Z regulaminem konkursu można zapoznać się na stronie internetowej UMiG Olkusz www.umig.olkusz.pl. oraz w Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta  i Gminy  w Olkuszu, pok. 324 lub 326.

REGULAMIN KONKURSU

Zarządzenie Nr 0050.752.2019 Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz z dnia 29.11.2019 r. w sprawie: unieważnienia Konkursu "EKO-nomiczny dom"