Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Sylwester na olkuskim lodowisku stał się nową olkuską tradycją, przyciągając wielbicieli nietuzinkowych sposobów na powitanie Nowego Roku. Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji wziąć udziału w tym wydarzeniu, mają szansę nadrobić zaległości. Sylwester na lodowisku rozpocznie się o godzinie 19:00 występem łyżwiarzy. Impreza odbędzie się pod patronatem burmistrza Olkusza Romana Piaśnika. Wstęp i wypożyczenie łyżew za darmo!

- Dostępna oferta spędzenia sylwestra jest niezwykle bogata. My proponujemy bardzo oryginalną i bezpłatną alternatywę dla wszystkich tych, którzy szukają innej niż tradycyjny bal atrakcji. Serdecznie zapraszam do wspólnego powitania nowego roku 2020 – zachęca Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.

Sylwester

Po występach profesjonalnych łyżwiarzy do wspólnej zabawy zaprosi DJ, który zadba o to, aby tej nocy uczestnikom dyskoteki na lodzie nie było zimno. Gorące hity wprowadzą wszystkich w sylwestrowy nastrój. Tradycyjnie, chwilę przed północą, życzenia mieszkańcom złoży burmistrz Roman Piaśnik. Wspólne odliczanie towarzyszyć będzie powitaniu Nowego Roku 2020 w sercu Srebrnego Miasta!