Piękna pogoda sprawiła, że spragnione słońca dzieci obchodzą bardzo radosny Dzień Dziecka. Nie brakuje wycieczek, różnorakich zabaw oraz atrakcji. Mimo wielu obowiązków, z życzeniami, serdecznym pozdrowieniem i słodkim upominkiem do najmłodszych mieszkańców naszej gminy wychodził dziś burmistrz Roman Piaśnik.

- W Dzień Dziecka każda buzia powinna być uśmiechnięta i dziś rzeczywiście tak jest. Cieszy mnie kreatywność naszej kadry pedagogicznej, która potrafi sprawić, by był to czas szczególnie radosny. Przyłączam się do wszystkich życzeń, które dziś słyszą dzieci w różnym wieku – bądźcie zawsze uśmiechnięte, cieszcie się każdym dniem i dobrze się uczcie. Dziś od jednego chłopca usłyszałem, że w przyszłości też chce być burmistrzem. Odpowiadam – marzenia są po to, by je spełniać! Tego życzę naszym najmłodszym, by ich marzenia się spełniały – mówi Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.

Dzień dziecka