Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

24.10 (niedziela) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu po trzyletniej przerwie zaprasza na „Rodzinne Rozgrywki Sportowe”. Będzie to cykl 3 spotkań o charakterze sportowo – rekreacyjnym z dużą dawką dobrej zabawy, rozgrywanych od października br. do maja 2022 r. W zawodach mogą brać udział dwuosobowe drużyny składające się z dzieci i rodziców, rywalizujące w podziale na  3 kategorie wiekowe:

  1. przedszkolaki z grup zerowych – rocznik 2015
  2. dzieci ze szkół podstawowych klasy 1-3 – rocznik 2012 – 2014
  3. dzieci ze szkół podstawowych klasy 3-6 – rocznik 2009 – 2011

Po każdej rundzie 3 najlepsze zespoły, w każdej kategorii, otrzymają nagrody. Ponadto będzie prowadzona klasyfikacja generalna do której będą wliczane punkty zdobyte we wszystkich trzech rundach. Po zakończeniu całego cyklu spotkań, trzy najlepsze rodziny w klasyfikacji generalnej (w każdej kategorii) otrzymają puchary.

Na pierwsze spotkanie w dwunastej edycji turnieju rodzin zapraszamy w niedzielę 24 października o godz. 10:00 do Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Wiejskiej 1a. Zapisy przyjmujemy na miejscu, w dniu zawodów.

Turniej mini piłki nożnej, zabawy sprawnościowe na torze przeszkód oraz trójbój – te konkurencje zapowiadają pierwsze spotkanie, a w kolejnych rundach znajdą się m.in. piłka ręczna, biegi i wyścigi rowerowe. Trudność zadań do pokonania, dopasowana będzie do wieku dzieci.

Uwaga: w kategorii przedszkolaków organizator może dopuścić do udziału dzieci poniżej 6 lat.

Zapraszamy do udziału bez względu na posiadane umiejętności, najważniejsza jest dobra zabawa i czas spędzony w rodzinnej atmosferze.

 

Regulamin