UWAGA!

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

„Efektywni na rynku pracy"

Jeśli szukasz pracy, skończyłeś 30 lat, mieszkasz na terenie powiatu olkuskiego masz  niewystarczające kwalifikacje lub brakuje Ci doświadczenia , chciałabyś/chciałbyś zdobyć nowy zawód - WEŹ UDZIAŁ W PROJEKCIE - dysponujemy jeszcze 10-cioma wolnymi miejscami.

Mamy dla Ciebie min.: szkolenia komputerowe, szkolenia zawodowe (kosmetyczne, obsługi wózków widłowych, kadry i płace, administracyjne i wiele innych dopasowanych do Ciebie szkoleń), 3 i 6 miesięczne staże zawodowe, stypendium stażowe oraz szkoleniowe, catering, materiały szkoleniowe.

Wsparcie doradcy zawodowego i pośrednika pracy w znalezieniu zatrudnienia przez cały okres trwania programu oraz monitoring ofert pracy pod kątem Twoich aspiracji.

Udział w programie jest bezpłatny - możesz tylko zyskać!

W celu uzyskania bliższych informacji skontaktuj się z nami:

Biuro ProBiznes Marta Krawczyk

Ul. Szpitalna 5