Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Po przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa, w czerwcowy ciepły poranek odbyło się spotkanie emerytowanych pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu. Na zaproszenie burmistrza tradycyjnie chętnie odpowiedzieli byli urzędnicy, których zainteresowanie bieżącymi sprawami miasta jest ciągle bardzo duże. To właśnie Gminie Olkusz poświęcili lata – często dziesiątki lat – swojej pracy.

- Czas pandemii był dla nas bardzo aktywny. Ukończyliśmy rewitalizację Parku Czarna Góra, dolinki na Os. Młodych, zamku w Rabsztynie, czy budynku Dawnego Starostwa. Ponadto, mam nadzieję, że mieli Państwo możliwość odwiedzin naszej najnowszej atrakcji turystycznej, którą są olkuskie podziemia. Wartość tych inwestycji wyniosła ponad 50 mln złotych – mówił burmistrz Roman Piaśnik, podsumowując wydarzenia, które miały miejsce od ostatniego spotkania z emerytowanymi pracownikami.

Spotkanie z emerytowanymi pracownikami

Duże zainteresowanie wzbudzały szczegóły zakończonych inwestycji oraz plany na najbliższą przyszłość. Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze, było okazją do wielu wspomnień i zobaczenia przyjaciół z dawnych lat.

Spotkanie z emerytowanymi pracownikami