Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

24 czerwca rozpoczął się czas wypoczynku dla uczniów kończących rok szkolny 2021/2022. Uroczyste Miejsko-Gminne obchody tego szczęśliwego dnia miały miejsce w Szkole Podstawowej Nr 5 w Olkuszu. Były świadectwa z paskami, gratulacje, życzenia udanych wakacji i wszechobecne uśmiechy.

- Dzisiaj nie tylko cieszymy się, ale także dziękujemy dyrekcji i nauczycielom za ciężki trud nauczania i wychowania. Rodzicom za wytrwałość i wsparcie, uczniom za osiągnięte wyniki. Ja także przyłączam się do tych gratulacji, podziękowań i życzę, by wakacyjna pora była dla Was czasem prawdziwego wypoczynku. Niech dostarczy Wam dużo radości, abyście szczęśliwi i zadowoleni powrócili we wrześniu do szkoły. Życzę Wam udanych wakacji! – wszystkim uczniom z terenu Miasta i Gminy Olkusz życzył Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.

Zakończenie roku

Gości przywitała dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 5 Grażyna Kaziród. Życzenia dla kadry pedagogicznej oraz uczniów płynęły od przybyłych gości. Gminę Olkusz – poza burmistrzem Romanem Piaśnikiem – reprezentowali również radni Rady Miejskiej w Olkuszu, w tym jej przewodniczący Jan Kucharzyk. Ciepłe słowa przekazali również przedstawiciele związków zawodowych, organizacji rodziców.

Zakończenie roku

Zakończenie roku

Zakończenie roku

Uroczyste obchody uświetnił znakomity występ uczniów Szkoły Podstawowej Nr 5, którzy zabrali zgromadzonych w podróż za jeden uśmiech. Talenty artystyczne uczniów wprawiły wszystkich w doskonałe nastroje, znakomicie nastrajając wszystkich do wakacji.

Zakończenie roku

Zakończenie roku