WYNIK     PRZETARGU

W dniu 25.10.2022r. w  Urzędzie Miasta i Gminy Olkusz przeprowadzony został II przetarg ustny, nieograniczony na sprzedaż  spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 6 położonego na I piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Hetmańskiej 36 w Katowicach.

Budynek zlokalizowany w obrębie wyposażonym w pełną infrastrukturę techniczną i społeczną jak szkoły, ośrodek zdrowia, obiekty handlowe, usługowe itp. Komunikacja masowa – pociąg, w odległości do 0,5km.

Budynek wykonany w technologii prefabrykowanej o regularnym kształcie prostokąta. Posiada 5 kondygnacji naziemnych i jest całkowicie podpiwniczony. Stan techniczny budynku średni.

Lokal mieszkalny nr 6, składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z w.c. o łącznej pow. użytkowej: 56,62m2, posiada balkon, objęty jest księgą wieczystą KA1K/00052867/6. Do lokalu przyporządkowana jest piwnica o pow. użytkowej: 4,84m2.

Standard wykończenia typowy. Stan techniczny średni.

Lokal usytuowany jest w budynku, który zgodnie z  miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego znajduje się w terenie oznaczonym symbolem:„2MWU”- opisanym jako: „Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i  zabudowy usługowej”.

1. Na przedmiotowy przetarg wadium  w wymaganej wysokości nie zostało wpłacone.

1. Cena wywoławcza do przetargu wynosiła: 392 484,00zł (słownie: trzysta dziewięćdziesiąt dwa tysiące czterysta osiemdziesiąt cztery złote).

1. Przetarg zakończył się wynikiem negatywnym.