Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Co roku Roman Piaśnik, Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz, zaprasza panie na specjalny koncert z okazji Dnia Kobiet. Tym razem na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury usłyszeliśmy najpiękniejsze piosenki Elvisa Presley’a podczas widowiska “Elvis Show”. Jako Elvis wystąpił Arkadiusz Zgoda-Giczański ze swoim zespołem.

Elvis

Zebrane panie powitał Dyrektor MOK Michał Mączka.
Zanim zabrzmiały niezapomniane utwory, Roman Piaśnik, Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz, złożył paniom życzenia.
– Nie mam żadnych wątpliwości, że w tej sali znajdują się kobiety nie tylko piękne, ale i dobre. Wasze ciepłe spojrzenia kryją życiową mądrość i życzliwość, których nam – mężczyznom – tak często brakuje. Dziękuję Wam za to, że na co dzień dbacie o najważniejsze w życiu wartości. To Wasza wrażliwość i odwaga dążenia do celu sprawiają, że otaczający nas świat jest tak piękny. Życzę Wam, byście zawsze były szczęśliwe i kochane, a także byście spełniały swoje marzenia – zarówno te osobiste, jak i zawodowe – mówił burmistrz.

Elvis

Tegoroczny koncert został przyjęty z zachwytem. Ponieważ na pierwszą edycję bilety rozeszły się w ciągu kilkunastu minut, burmistrz zadbał o to, aby kolejnego koncertu panie mogły wysłuchać o 20.00.

W trakcie występu czekała nas niespodzianka – burmistrz Roman Piaśnik zatańczył z jedną z tancerek pięknego walca, co zostało przyjęte rzęsistymi brawami.

Elvis

Przywołanie idola popkultury, „Króla”, poprzez jego piosenki, zrobiło na słuchaczkach ogromne wrażenie. Prawdopodobnie kolejne pokolenia będą nuciły te melodie, które nuciły dzisiaj olkuskie kobiety w dniu swojego święta.

Elvis

Uroczystość zakończono lampką szampana.