Roman Piaśnik Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz oraz Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu zapraszają na Pożegnanie Lata z Foodtruckami.

Już od 1 do 3 września na olkuskim rynku gościć będzie Zlot Foodtrucków „Żarciowozy". Organizatorzy przygotowali cały szereg atrakcji dla ciała i ducha. W sobotę 2 września na scenie na rynku od godz. 18.00 będzie można posłuchać solistów i zespołów w ramach imprezy „Senioralia na bis”, a o godz. 20.00 wystąpi zespół „Słowianki” w koncercie „Słowiańska krew”.

Pyszny Weekend na olkuskim rynku rozpocznie się już w piątek 1 września. Do Olkusza zjadą najlepsze food trucki z całego kraju, aby zaprezentować swoje smakowite menu. W piątek pysznych dań z różnych zakątków świata będzie można skosztować od godz. 15.00 do 22.00. Z kolei w sobotę kulinarna uczta czeka na chętnych od godziny 14.00 do 22.00, a w niedzielę od godziny 14.00 do 21.00. Oprócz pysznego jedzenia na starówce będą bezpłatne atrakcje dla dzieci, ogródek piwny oraz konkursy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Każdy znajdzie coś dla siebie, gwarantujemy znakomitą zabawę od przedpołudnia do nocy. Serdecznie zapraszamy!