Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Artykuły:

KOMUNIKAT - OSTRZEŻENIE

 burze z gradem

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu w oparciu o prognozy IMGW – PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie ostrzega, że od godz. 11:00 do godz. 20:00 dnia 20.07. br. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu od 15 mm do 25 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h. Miejscami możliwy grad. Silne porywy wiatru będą towarzyszyć również chmurom konwekcyjnym, niekoniecznie z wyładowaniami atmosferycznymi.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu w oparciu o prognozy IMGW – PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie ostrzega,
że od godz. 9:00 do godz. 15:00 dnia 17.07. br. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 20 mm
do 30 mm oraz porywy wiatru do 65 km/h. Miejscami możliwy grad.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu ostrzega, że do godz. 21:00 dnia 13.07. br. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Opadom towarzyszyć będą burze z porywami wiatru. Możliwy grad.

UWAGA MATURZYSTO !  ZDOBĄDŹ STYPENDIUM POMOSTOWE NA STUDIA !

Informacja dot. prac w ramach inwestycji pn. :"Budowa kanalizacji sanitarnej na osiedlu Pomorzany: ul. Pomorska, ul. Gwarków i ul. Stary Olkusz wraz z przebudową drogi"