Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Artykuły:

Informacja dot. "Programu polityki zdrowotnej w zakresie diagnozowania i leczenia niepłodności dla mieszkańców Powiatu Olkuskiego na rok 2023"

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu ostrzega,  że od godz. 11:00 do godz. 22:00 dnia 12.07. br. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu. Miejscami możliwy grad.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Olkuszu zawiadamia o zakłóceniach i przerwach w dostawie wody dla odbiorców miejscowości Olkusz ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego oraz ul. Żuradzka od skrzyżowania z ul. Szpitalną do przejazdu kolejowego w dniu 12.07.2023 r. od godz. 7.00 do godz. 14.00

W zawiązku ze stwierdzeniem w dniu 1 lipca 2023 roku ogniska wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) podtyp H5N 1w gospodarstwie przyzagrodowym niekomercyjnym, utrzymującym łącznie 141 szt. drobiu zlokalizowanym w miejscowości Dojazdów, gmina Kocmyrzów-Luborzyca powiat krakowski, województwo małopolskie, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Olkuszu informuje o konieczności zastosowania właściwej bioasekuracji w hodowlach przydomowych drobiu.

Zawiadomienie o planowanym wprowadzeniu czasowej organizacji ruchu w związku z robotami na przejeździe kolejowo drogowym w ciągu drogi gminnej nr 120312K w miejscowości Rabsztyn, gmina Olkusz.

KOMUNIKAT - OSTRZEŻENIE

burze z gradem

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu w oparciu o prognozy IMGW – PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie ostrzega, że do godz. 24:00 dnia 05.07. br. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 20 mm do 35 mm oraz porywy wiatru do 90 km/h, lokalnie możliwe porywy do 100 km/h. Miejscami możliwy grad.